Akcesoria

W ofercie posiadamy szereg akcesoriów związanych z automatyką bramową, które mają zastosowanie do napędów wszystkich dostępnych marek. Żeby poznać szczegóły kliknij ikonę „zakupy online”.

pilot do bramy

Piloty

Jesteśmy w stanie zaoferować piloty różnych systemów (stałokodowe, zmiennokodowe 433MHz, 868MHz) niemal wszystkich dostępnych marek na rynku. Dysponujemy również solidnymi zamiennikami, które stabilnie współpracują z oryginalnymi odbiornikami, przy czym koszt ich zakupujest znacząco niższy.

odbiorniki radiowe

Odbiorniki radiowe

Poza odbiornikami będącymi standardowym wyposażeniem kompletnych zestawów automatyki w ofercie posiadamy odbiorniki uniwersalne, dzięki którym możliwa jest integracja kilku urządzeń różnych marek i sterowanie nimi za pomocą jednego pilota.

antenty

Anteny

Zewnętrzne anteny poprawiające zasięg działania pilota można stosowad w każdym napędzie bezwzględu na markę.

fotokomórki

Fotokomórki

Posiadamy szeroką gamę fotokomórek (standardowe, obrotowe, bezprzewodowe) dedykowanych do poszczególnych napędów jak i uniwersalnych, współpracujących z automatyką różnych marek.

lampy

Lampy

Wiele rodzajów lamp ostrzegawczych (z zasilaniem 12, 24, 230V z tradycyjnymi żarówkami lub LED, z modułem przerywacza lub bez) pozwala na odpowiedni dobór do każdego rodzaju napędu.

listwa zębata

Listwa zębata

Posiadamy dwa rodzaje listwy zębatej do bram przesuwnych – stalową o grubości 8mm oraz nylonową z rdzeniem stalowym o grubości 20mm. Oba rodzaje występują w odcinkach 1m.