Automatyka do bram

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim napędów marki QUIKO, włoskiej firmy działającej w branży automatyki od 1968 roku. Długoletnie doświadczenie powoduje, iż napędy QUIKO cechują się wysoką jakością, trwałością oraz funkcjonalnością, co gwarantuje niezawodną pracę oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania. W ofercie posiadamy również produkty firm: NICE, FAAC, CAME, BENINCA, BFT a na życzenie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić sprzęt również innych marek. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od kilku czynników:

> Szerokości i wagi skrzydła bramy (bramy wjazdowe)
> Geometrii mocowania skrzydła bramy (bramy skrzydłowe)
> Wysokości, powierzchni i wagi bramy (bramy garażowe)
> Częstotliwości użytkowania

Znając powyższe dane jesteśmy w stanie zaproponować urządzenie, które będzie w stanie w pełni zaspokoić wymagania użytkownika.

napęd do bramy skrzydłowej

Napędy do bram skrzydłowych

Jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia będące w stanie zautomatyzować bramy o szerokości skrzydła do 7m i wadze do 800kg. Najpopularniejszym rozwiązaniem, które stosujemy są siłowniki NEO marki QUIKO, ze względu na dużą uniwersalność, mnogość funkcji poprawiającą kulturę pracy, niezawodność i atrakcyjną cenę. W przypadku automatyzacji bram na obiektach przemysłowych proponujemy rozwiązania hydrauliczne bądź siłowniki elektromechanicznych, które konstrukcyjnie przygotowane są do pracy o dużej częstotliwości w ciężkich warunkach. Szczegółowa oferta automatyki do bram skrzydłowych znajduje się TUTAJ

napęd do bramy przesuwnej

Napędy do bram przesuwnych

W ofercie posiadamy napędy przeznaczone do bram o wadze do 6000kg. Do rozwiązań przydomowych polecamy napędy QUIKO - ZEBRA lub MOOVY 800. Ciężkie bramy pracujące intensywniej wyposażamy w napędy o większej mocy i wzmocnionej konstrukcji mechanicznej, co zapewnia długotrwałą, bezawaryjną pracę. Szczegółowa oferta automatyki do bram przesuwnych znajduje się TUTAJ

napęd do bramy garażowej

Napędy do bram garażowych

Możemy zautomatyzować bramy garażowe segmentowe jak i uchylne. Dobór napędu następuje po określeniu wysokości oraz całkowitej powierzchni bramy jak i charakteru obiektu.