Nasz zespół

Sławomir Baran

Sławomir Baran

691-365-432

Zbginiew Lemiesz

Zbigniew Lemiesz

511-727-286

Jacek Baran

Jacek Baran

513-768-089

Doświadczenie, profesjonalizm, elastycznośd – to cechy, dzięki którym jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb klienta i sprawnie zrealizowad powierzone zadanie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. W branży automatyki do bram pracujemy od kilkunastu lat. Potrafimy podążać za trendami rynkowymi posiadając w ofercie towary i usługi, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać obecnym wymaganiom klientów. Naszą działalnośd dzielimy na trzy podstawowe obszary:

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową napędów do bram oraz pozostałych urządzeń służących do automatyzacji wjazdów, powiązanych akcesoriów oraz bram garażowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim produktów marki QUIKO - włoskiego producenta automatyki do bram. Zapraszamy firmy z całej Polski zajmujące się montażem automatyki bramowej do zapoznania się z ofertą. Stałym odbiorcom proponujemy atrakcyjne zniżki na cały asortyment.

Montaż

Oferujemy kompleksową usługę montażu automatyki do bram, szlabanów, bram garażowych i bram wjazdowych oraz integracji z istniejącymi systemami. Profesjonalna instalacja wykonana przez wykwalifikowanych monterów pozwala na długoletnią, bezawaryjną pracę urządzeń oraz zapewnia 24-miesięczny serwis gwarancyjny w miejscu montażu. Wizyta na Państwa obiekcie, dobór odpowiedniego rozwiązania oraz wycena są bezpłatne.

Serwis

Świadczymy usługi serwisu mobilnego napędów do bram, bram garażowych i bram wjazdowych. W tym zakresie cechuje nas błyskawiczny czas reakcji, co wiąże się z szybkim dojazdem do klienta, oceną usterki i próbą jej wyeliminowania bez demontażu urządzenia. Uszkodzone napędy do bram lub ich podzespoły przyjmujemy również do naprawy w serwisie stacjonarnym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.