Serwis

Wykorzystując długoletnie doświadczenie oraz znajomość urządzeń automatyki wjazdowej od strony technicznej świadczymy usługi napraw pogwarancyjnych napędów do bram, szlabanów oraz systemów sterujących.

serwis mobilny

Serwis mobilny

Nie działa napęd do bramy? Brama się zacina? Napęd nie reaguje na sygnał pilota? Zadzwoń do nas. Przyjedziemy, wykryjemy usterkę i ją usuniemy. Szybki czas reakcji pozwoli znów korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem. Zapraszamy również do współpracy zarządców parkingów zbiorczych oraz wspólnot mieszkaniowych. Oferujemy szybką reakcję i sprawną naprawę szlabanów oraz napędów do bram w zakresie uszkodzeń mechanicznych, awarii central sterujących czy modułów sterowania. Świadczymy również usługi przeglądów konserwacyjnych, assistance czy „opieki” nad systemami sterującymi (piloty, karty zbliżeniowe).

serwis

Serwis stacjonarny

Usługi związane z naprawą napędów do bram, central sterujących, sterowao radiowych, siłowników do szlabanów świadczymy również w serwisie stacjonarnym. Przyjmujemy do naprawy urządzenia różnych marek (NICE, FAAC, CAME, BENINCA i inne).Szczególnie zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski zajmujące się montażem i serwisem automatyki bramowej. Dostarczone do nas uszkodzone elementy, naprawiamy szybko i fachowo przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Wycena naprawy jest bezpłatna.